Google+'da Takip Edin!

İş Bankası Sınav Sonuçları

Bildiğiniz gibi  iş bankası sınavı gerçekleşmişti. Bu memur alım sınavı bir çok kişi tarafından yakından takip ediliyordu.. Sitemizdeki iş bankası sınav soruları oldukça ilgi görmüştü. Şimdi bu sınav sonuçları ne zaman açıklanacak diye bekliyor herkes. Geçen yılki tecrübelere göre iş bankası sınav sonuçları en fazla 1-2 hafta içerisinde netlik kazanıyor. İş bankası sınav sonuçları açıklanması ile birlikte mülakat aşaması başlayacaktır. Mülakat hakkında daha önce bir çok faydalı bilgi  ve işleme sistemini sizlere yazmıştık. Sitede arama yaparak iş bankası mülakatı hakkında bigliler edinebilirsiniz. Bu sınav bu bankanın ilk sınavı değildir sürekli sınav açan banka bir diğer sınavı yakında duyuracaktır. Tekrar aynı konuya dönersek Bu sınavın açıklanması ile birlikte bizde iş bankası sınav sonuçları başlığı altından sizlere duyuracağız.

Şimdi bu sonuçların açıklanmasını bekleyene kadar bir başka pozisyona başvuruda bulunabileceğiniz gibi diğer sektörlerde de iş aramaları yapabilirsiniz.  Ancak bankacılık ve diğer sektörler olmak üzere seçeceğiniz bölüme dikkat etmelisiniz çünkü ömür boyu o işi yapacaksınız.

Eğer sonuçlar açıklanır açıklanmaz bildirim almak istiyorsanız aşağıdaki kısımdan yorum bırakarak sonuçlara dair ya da sormak istediğiniz her hangi bir konuda sorunuzu yine yorum bölümünden ileterek size e-posta yolu ile iletişim kurabilmemize olanak verin..

iş bankası sınav sonuçları

iş bankası sınav cevapları

iş bankası sonuçları

iş bankası sınavı ne zaman açıklanacak

 

Ayrıca iş bankası sınav sonuçları açıklanması ve iş bankası soruları İş Bankası  tarafından ilan edilmesi halinde size gelecek yıllar referans olması adına bu soruları paylaşacağız.. Saygılar.

Ne aradılar:

Bu yazı 15249 kere okundu.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...
 • Site Yorum

8 adet yorum var.

 1. nur diyor ki:

  tc numaramı ve şifremi girmeye çalışıyorum giremiyorum neden acaba 10 mayısta sınava grdim

 2. arzu diyor ki:

  iyi günler 15 şubat izmir sonuçları hala açıklanmadı ne zaman açıklanır heryer açıklanmış diyorlar. süreç devam ediyor yazıyor orda başarılı başarısız yazıcakmış sanırım doğru mudur?

  • EKONOMIST diyor ki:

   iş bankası sınav sonuçları açıklanmış diyenler kaynağını da belirtse ya.. iş bankası insan kaynakları sayfasında süreç hakkında bilgi mevcut. eğer devam ediyor yazıyorsa devam ediyordur.

 3. zühal diyor ki:

  13 şubat pazar günü adana bölgesi sınav sonuçları ne zaman belli olacak sabırsızlıkla bekliyorummm..

 4. özgür diyor ki:

  27 nisan 2014 tarihli iş bankası ankara memur alım sınav sonuçları ne zaman açıklanacak ve nerden bakabiliriz

Bir yorum bırak
YAZAR HAKKINDA

Kendini ekonomiye adamış biri.. Sadece arz talep değil diğer değişkenlerinde ekonomiyi etkilediğini düşündüğümden bir bütün olarak tüm makro ekonomik değişkenleri aynı keseye koymaya çalışıyorum. Homoeconomikus
Facebookta bizi bulun