Bildiğiniz gibi  iş bankası sınavı gerçekleşmişti. Bu memur alım sınavı bir çok kişi tarafından yakından takip ediliyordu.. Sitemizdeki iş bankası sınav soruları oldukça ilgi görmüştü. Şimdi bu sınav sonuçları ne zaman açıklanacak diye bekliyor herkes. Geçen yılki tecrübelere göre iş bankası sınav sonuçları en fazla 1-2 hafta içerisinde netlik kazanıyor. İş bankası sınav sonuçları açıklanması ile birlikte mülakat aşaması başlayacaktır. Mülakat hakkında daha önce bir çok faydalı bilgi  ve işleme sistemini sizlere yazmıştık. Sitede arama yaparak iş bankası mülakatı hakkında bigliler edinebilirsiniz. Bu sınav bu bankanın ilk sınavı değildir sürekli sınav açan banka bir diğer sınavı yakında duyuracaktır. Tekrar aynı konuya dönersek Bu sınavın açıklanması ile birlikte bizde iş bankası sınav sonuçları başlığı altından sizlere duyuracağız.

Şimdi bu sonuçların açıklanmasını bekleyene kadar bir başka pozisyona başvuruda bulunabileceğiniz gibi diğer sektörlerde de iş aramaları yapabilirsiniz.  Ancak bankacılık ve diğer sektörler olmak üzere seçeceğiniz bölüme dikkat etmelisiniz çünkü ömür boyu o işi yapacaksınız.

Eğer sonuçlar açıklanır açıklanmaz bildirim almak istiyorsanız aşağıdaki kısımdan yorum bırakarak sonuçlara dair ya da sormak istediğiniz her hangi bir konuda sorunuzu yine yorum bölümünden ileterek size e-posta yolu ile iletişim kurabilmemize olanak verin..

iş bankası sınav sonuçları

iş bankası sınav cevapları

iş bankası sonuçları

iş bankası sınavı ne zaman açıklanacak

 

Ayrıca iş bankası sınav sonuçları açıklanması ve iş bankası soruları İş Bankası  tarafından ilan edilmesi halinde size gelecek yıllar referans olması adına bu soruları paylaşacağız.. Saygılar.

Pin It

Ne aradılar:

EKONOMIST

Kendini ekonomiye adamış biri.. Sadece arz talep değil diğer değişkenlerinde ekonomiyi etkilediğini düşündüğümden bir bütün olarak tüm makro ekonomik değişkenleri aynı keseye koymaya çalışıyorum. Homoeconomikus değilim ama uzun dönemde öleceğimin de farkındayım!

EKONOMIST
  • özgür

    27 nisan 2014 tarihli iş bankası ankara memur alım sınav sonuçları ne zaman açıklanacak ve nerden bakabiliriz

Önceki yazıyı okuyun:
ziraat bankası
Ziraat Bankası Sınav Soruları

Ziraat Bankası Sınav Soruları Ziraat bankası çıkmış sınav soruları 2014 Her yıl artan kariyer imkanlarının bir parçası olan bu banka...

Kapat